motoger

Pasek rozrządu silnika Opel Adam

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pasek rozrządu silnika Opel Adam
Pasek rozrządu silnika Opel Adam
Pasek rozrządu silnika Opel Adam
Pasek rozrządu silnika Opel Adam
Pasek rozrządu silnika Opel Adam
Pasek rozrządu silnika Opel Adam
Pasek rozrządu silnika Opel Adam
Pasek rozrządu silnika Opel Adam

Sprzedawcy części do Opel Adam:

giełda części moto2.pl
części używane poznań
auto czesci zamienne
czesci samochodowe uzywane
moto2.pl
auto części
auto części warszawa
auto części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
części szrot samochodowy
auto części zamienne
auto szrot samochodowy
giełda części
auto części gliwice
giełda części samochodowych
części moto2
części uzywane samochodowe
auto szrot
giełda części poznań
zamienne czesci samochodowe
giełda części śląsk
auto części poznań
części używane amerykańskie
gielda czesci
auto kasacja części używane
części używane opel
moto2
giełda części słomczyn

Cena Pasek rozrządu silnika Opel Adam Cena

Oferta części samochodowych Opel Adam na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Pasek rozrządu silnika. Oferty części w kategorii Silnik. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2025-01-18 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2025-02-03 - numer oferty 31303831. Część używana Pasek rozrządu silnika do Opel Adam przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Sprzedawca części samochodowych na magazynie ma 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Pasek rozrządu silnika Opel Adam 2.0 2006 kombi. Tanio Pasek rozrządu silnika Opel Adam 2.0 2006 kombi. Ekonomiczne auto z silnikiem 2.0 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2007. Nadwozie w tym samochodziku to kombi i jest to auto producenta Opel. Ten model Adam wyprodukowany został w wersjach Standard, rox, Slam.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem pasek rozrządu silnika i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Opel Adam. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre Opel Adam. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Gdzieś na forum czytałem że Opel Adam opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Opel Adam bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Opel Adam. Kocham te samochody. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane pasek rozrządu silnika do Adam. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Byłem w szoku że znalazłem u nich pasek rozrządu silnika. Dostałem pasek rozrządu silnika od ręki i od razu mogłem montować do auta. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Zadzwoniłem do motoger.pl i kupiłem pasek rozrządu silnika do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Opel Adam. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć pasek rozrządu silnika. Teraz będę chciał bardzo mocno znaleźć ten część ale gdzie ja tego poszukam może znajdę w Internecie Opel Adam. Niezależnie od pogody podjadę do przyjaciela i dowiem się jak naprawić  pasek rozrządu silnika w Opel Adam. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę pasek rozrządu silnika do Opel Adam. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej pasek rozrządu silnika. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele pasek rozrządu silnika. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Opel Adam na części.  


KONTAKT

tanio Pasek rozrządu silnika Opel Adam

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Pasek rozrządu silnika Opel Adam
Pasek rozrządu silnika Opel Adam Pasek rozrządu silnika Opel Adam
Copyright © 2025. MOTOGER.pl